• elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Čtyřkolky pro invalidy

Elektrické invalidní skútry mohou být tříkolové, nebo čtyřkolové. Čtyřkolové skútry se dělají různých velikostí a technických parametrů, podle kterých se určuje zdali se hodí spíše pro jízdu v městském provozu nebo pro jízdu v terénu. Elektrické invalidní skútry se vyznačují velkou pohodlností a přehledným ovládáním, které zvládné témeř každý, od seniora po tělesně postiženou osobu.

Každý uživatel má jiné nároky na elektrickou invalidní čtyřkolku a proto se můžete bez váhání obrátit na odborníka na telefonním čísle 737814199, který s výběrem pomůže. Spoustu zajímavých informací naleznete i na webovém portále www.invoziky.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.