PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu
Elektrovozík pro seniory

Grand Race Orange

  • Rychlost až 8 km/h
  • Nosnost až 135 kg
  • Stoupání až 14°
  • Světlá výška 12 cm
Zánovní produkt:

79.900 Kč

49.900 Kč
Nový produkt:

109.900 Kč

89.000 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Máte o produkt zájem?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.
Správa os. údajů dle GDPR

Grand Race Orange

Popis

Čtyřkolový elektrický invalidní skútr pro seniory Grand Race Orange je kvalitní elektro vozítko menších rozměrů, které se díky svým rozměrům vejde do většiny výtahů, má přesné řízení a jednoduše se ovládá. Vybaven je speciálními bezdušovými bezúdržbovými pneumatikami, u nichž se nemusíte bát píchnutí. Tato čtyřkolka pro seniory a invalidy s lehčím handicapem se velmi jednoduše skládá. Ve složeném stavu zabere ještě méně místa a dá se převážet automobilem. Sedadlo se dá odejmout a řídící sloupek úplně sklopit. Elektro čtyřkolky této řady si u nás můžete koupit v zánovním stavu s nájezdem do 15 km. Jsou to kusy, které například byly vystaveny v prodejně, takže jsou jako nové a jejich cena je výrazně nižší.

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najetých kilometrů – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 737 814 199 nebo na e-mailu: obchod@medicalspace.cz. Uvedená cena vozíku platí pro jeho základní výbavu.

Technické parametry

Rychlost:8 km/h
Dojezd max. ** :25 km s novými bateriemi
Nosnost:135 kg
Baterie:2x 35 Ah
Rozměry (délka / šířka):124 cm / 57 cm
Světlá výška cca:12 cm
Stoupání / Klesání:14 °
Barva:Černá a oranžová

Doprava

Doprava ZDARMA

Elektrické čtyřkolky pro seniory

Elektrické čtyřkolky pro seniory nabízejí výborný zážitek z jízdy, primárně jsou ale určeny k praktickým účelům. Mezi ně patří pomoc s pohybem osob, tedy přeprava osob, i převážení menších nákladů, jako jsou zavazadla či nákupy s potravinami. Jak už úvodní věta článku napovídá, elektrické vozíky tohoto typu jsou vhodné pro seniory a pro další osoby které mají potíže s pohybovým aparátem. Může se jednat o invalidy, dočasně nebo trvale hendikepované ale často jsou vozítka využívána i uživateli, kteří si jen chtějí zpříjemnit nebo usnadnit cestu na ryby, do přírody, do města, parku, na nákupy či za rodinou. Čtyřkolky pro seniory čítají řadu modelů, z nichž každý má své různé přednosti. Některé nabízejí dlouhý dojezd, jiné vysoký výkon, dovednost jezdit mimo zpevněné cesty, dostatečnou sílu na vyjetí kopce, nebo např. malé rozměry pro jízdu v interiéru. Malé čtyřkolky se pak mohou vejít i do výtahu. Obecně se dá říct, že elektrické čtyřkolky pro seniory mají velkou přednost ve své stabilitě. Jsou mezi klienty velmi oblíbené. Mají mnoho funkcí, které usnadní a zpříjemní jízdu. Tyto elektrické vozíky pro seniory, někdy nazývané jako elektrické invalidní skútry se dají pořídit s různou výbavou a v různé ceně. V naší nabídce naleznete i repasované vozíky a skútry pro seniory a invalidy. Vztahuje se na ně záruka a jsou o mnoho levnější, než nové kusy.