Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 01.05.2024!
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu
Elektrovozík pro seniory

Grand Race Orange

  • Rychlost až 8 km/h
  • Nosnost až 135 kg
  • Stoupání až 14°
  • Světlá výška 12 cm
Zánovní produkt:

79.900 Kč

49.900 Kč
Nový produkt:

109.900 Kč

89.000 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Máte o produkt zájem?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.
Správa os. údajů dle GDPR

Grand Race Orange

Popis

Čtyřkolový elektrický invalidní skútr pro seniory Grand Race Orange je kvalitní elektro vozítko menších rozměrů, které se díky svým rozměrům vejde do většiny výtahů, má přesné řízení a jednoduše se ovládá. Vybaven je speciálními bezdušovými bezúdržbovými pneumatikami, u nichž se nemusíte bát píchnutí. Tato čtyřkolka pro seniory a invalidy s lehčím handicapem se velmi jednoduše skládá. Ve složeném stavu zabere ještě méně místa a dá se převážet automobilem. Sedadlo se dá odejmout a řídící sloupek úplně sklopit. Elektro čtyřkolky této řady si u nás můžete koupit v zánovním stavu s nájezdem do 15 km. Jsou to kusy, které například byly vystaveny v prodejně, takže jsou jako nové a jejich cena je výrazně nižší.

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najetých kilometrů – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 737 814 199 nebo na e-mailu: obchod@medicalspace.cz. Uvedená cena vozíku platí pro jeho základní výbavu.

Technické parametry

Rychlost:8 km/h
Dojezd max. ** :25 km s novými bateriemi
Nosnost:135 kg
Baterie:2x 35 Ah
Rozměry (délka / šířka):124 cm / 57 cm
Světlá výška cca:12 cm
Stoupání / Klesání:14 °
Barva:Černá a oranžová

Doprava

Doprava ZDARMA

Čtyřkolové elektro skútry pro seniory

Čtyřkolové elektrické skútry disponují velice podobnou základní i volitelnou výbavou, identické je také většinou ovládání a technické parametry. Většina čtyřkolových elektrických skútrů je odvozena z verze tříkolových skútrů. Na rovném povrchu se pyšní o něco větší stabilitou než tříkolové elektrické skútry. Mezi naše produktové skvosty – čtyřkolové elektrické skútry patří zejména vysoce výkonné a svým kvalitním zpracováním značka Afikim ( Afikim Breeze S4, Afikim Breeze C4). Afikim Breeze S4 je možnou koupit společně se střechou, širokými golfovými koly nebo velkým odkládacím boxem. Dalším prémiovým výrobcem čtyřkolových skútrů je společnost Pride. Od této společnosti si můžete u nás zakoupit jejich vrcholný model Pride Royal 20, který patří mezi designově a kvalitativně nejlépe zpracované čtyřkolové invalidní skútry na světě. Pyšní se nezávisle odpruženými nápravami, LED technologií světel, nadčasovým designem, nepřekonatelnými jízdními vlastnostmi na hladkém i nerovném terénu nebo svou spolehlivostí. Jak tříkolové tak čtyřkolové skútry můžete dovybavit novými trakčními bateriemi, které Vám zajistí velký dojezd. Baterie můžete zakoupit v několika silových provedení – dle účelu používání vozíku. Dalšími velice kvalitními značkami v kategorii čtyřkolových elektrických skútrů můžeme např. jmenovat: Meyra, Invacare, TGA, Shoprider, Freerider, Handicare, sterling a další.