• invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Čtyřkolový elektrický skútr

Čtyřkolový elektrický skútr je určen pro osoby s tělesným postižením či invalidy k usnadnění dopravy. Tyto skútry dnes nabízí celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete. Čtyřkolový elektrický skútr vyniká především svou mohutností a stabilitou a díky tomu se klienti cítí bezpečněji.

Máte zájem o čtyřkolový elektrický skútr za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.vozikyskutry.cz/produkty/ctyrkolove-skutry#akce_box kde Vám jej zprostředkují velice rychle a jednoduše. Na tomto portále si o čtyřkolový elektrický skútr zažádáte pomocí nezávazné online žádosti, telefonicky či osobně na pobočce. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.