• elektrické vozíky
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní skútry

Každý senior si přeje, aby nemusel být stoprocentně odkázán na péči rodiny, nebo sociálního pracovníka, který o něho pečuje. Nechce být závislý na tom, kdy člen jeho rodiny bude mít čas, aby ho odvezl např. k lékaři či na nákup, a proto nabízíme perfektní řešení a tím je elektrický invalidní skútr, který zajistí, aby si každý senior, i ten který nevlastní řidičský průkaz, mohl kdykoliv dojet, tam kam potřebuje. 

Odborník s dlouholetou zkušeností najde elektrický skútr, který bude vyhovovat potřebám, případně doporučí vhodnou alternativu v podobě elektrického joystickového vozíku, nebo vozíku mechanického. Webový portál www.vozikyinvalidni.cz nabídne reálné fotografie i popisy invalidních vozíků.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.