• elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrický skútr

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní vozíky a skútry

Elektrické invalidní vozíky a skútry jsou určené pro osoby s omezenou hybností či seniory k dopravě v interiéru či exteriéru. Tyto vozíky a skútry jsou velice oblíbené a hojně žádané a jejich prodejem se zabývá celá řada společností.

Máte zájem o invalidní vozík či skútr za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky kde naleznet např. elektrický invalidní vozík Meyra GT Sprint a kde Vám jej zprostředkují rychle, jednoduše a setkáte se s příjemným a ochotným jednáním. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 737 814 199.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.