• elektrické vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrické skútry
  • elektrické skútry
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní vozíky

Elektrické invalidní vozíky jsou určené pro osoby s tělesným postižením či invalidy k usnadnění dopravy v interiéru i exteriéru. Tyto elektrické invalidní vozíky dnes nabízí celá řada společností a záleží tak pouze na Vás, kterou společnost si vyberete. Naše společnost se zaměřila na elektrické invalidní vozíky repasované, které dokáže poskytnout s roční zárukou. Repasované elektrické invalidní vozíky dokážeme navíc poskytnout i za čtvrteční cenu. 

Pokud máte zájem o elektrický invalidní vozík za skvělou cenu se zárukou, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu, který je dostupný na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrické invalidní vozíky dovážíme ke svým klientům zdarma. Invalidní vozík, který si vyberete, Vám zaveze náš technik. Před tím, než si elektrický invalidní vozík zakoupíte, budete si ho moci vyzkoušet, zda Vám objednaný elektrický invalidní vozík vyhovuje.

Záruční i po záruční servis je u nás samozřejmostí. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.