Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrické skútry

Elektrické skútry pomáhají k dopravě osobám s omezenou hybností či tělesným postižením. V současné době existují elektrické skútry ve dvou provedeních, a to: tříkolové elektrické skútry a čtyřkolové elektrické skútry. Tyto elektrické skútry nabízí celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete.

Když vybíráte elektrický skútr, měli byste rozmyslet, v jakém terénu chcete převážně Váš elektrický skútr využívat. Elektrické skútry tříkolové mají díky třem kolům výbornou stabilitu a jsou tak vhodné i na nezpevněné cesty mimo město. Tříkolové elektrické skútry mají také výhodu ve velmi malém poloměru otáčení, takže takové elektrické skútry tříkolové snadno vytočíte i v menších prostorech. Čtyřkolové elektrické skútry jsou robustnější a člověk se tedy na nich cítí opravdu bezpečně. Elektrické skútry v drtivé většině jsou pak opatřeny košíkem, do kterého si pohodlně můžete odložit osobní věci či nákup.

Jestliže byste rádi více informací, optejte se na elektrické skútry a jejich výhody odborně vyškoleného specialisty na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrické skútry pro seniory pak rozvážíme zdarma a to po celé české i slovenské republice! Vámi vybraný elektrický skútr si tedy můžete ještě před zaplacením vyzkoušet u Vás doma!