VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrické tříkolky pro seniory

Elektrické tříkolky pro seniory jsou elektrické skútry tříkolové, které se velmi snadno ovládají, a díky jednomu kolu v předu, dopřejí svému uživateli dostatek místa na nohy. Elektrické tříkolky pro seniory jsou hojně využívané jak ve městě, tak i v přírodě. Díky malému poloměru otáčení jsou elektrické tříkolky pro seniory vhodné i do obchodních domů a pod. Elektrické tříkolky pro seniory se bohužel nehodí do bytu, jelikož jsou příliš robustní na stísněné prostory.

Elektrické tříkolky pro seniory jsou poháněné párem baterií, které jsou ukryté pod sedačkou, takže neubírají svému uživateli žádné místo. V závislosti na tom, jaký elektrický skútr tříkolový si vyberete, se pak odvíjí jeho cena. Naše společnost se zaměřuje na elektrické skútry repasované, které byly tedy již v minulosti používány, a tak jsme schopni nabízet elektrické tříkolky pro seniory za velmi přijatelné ceny, které jsou mnohdy i čtvrtinové o proti pořizovací ceně za nový elektrický skútr.

Přestože byly naše elektrické skútry již využívány jinými seniory před Vámi, tak na všechny elektrické skútry poskytujeme roční záruku! Elektrické tříkolky pro seniory můžete objednávat na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz