VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrické vozíky

Hledáte elektrické vozíky, ale při jejich výběru si nejste vůbec jisti? Chtěli byste si nechat poradit, jaké elektrické vozíky by mohly splňovat Vaše požadavky? Hledáte elektrické vozíky za skvělé ceny? V tom případě jste na správném místě! Naše společnost prodává elektrické vozíky již řadu let, a za tu dobu vytříbila nabízené elektrické vozíky na ty nejkvalitnější. 

Elektrické vozíky, které nabízíme, jsou většinou repasované elektrické vozíky, které jsme schopni dostat na nejnižší ceny. A i když byly repasované elektrické vozíky již používány, na jejich kvalitě to rozhodně poznat není! Všechny elektrické vozíky, které se k nám dostanou, jsou před následovným prodejem rozebrány, případně opraveny a ve všech případech důkladně vyčištěny. 

Pokud tedy máte zájem o invalidní vozík za bezkonkurenční cenu, nebo se chcete jen informovat, zavolejte si na telefonní číslo 7378 14 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Elektrické vozíky Vám přiblíží specialista s dlouholetými zkušenostmi a v případě Vašeho zájmu se s ním můžete rovnou domluvit na termínu, kdy bychom Vám mohly invalidní vozík dopravit. Invalidní vozíky elektrické navíc rozvážíme po celé české i slovenské republice zdarma, a vy si samozřejmě elektrický vozík před zaplacením budete moci osobně vyzkoušet na místě!