• elektrické vozíky
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické vozíky pro invalidy

Elektrické vozíky pro invalidy jsou využívány k usnadnění dopravy v interiéru či exteriéru. K dopravě invalidními vozíky musí být splněny zvláštní podmínky: bezbariérové nájezdy, rovný povrch komunikací, zvedací plošiny, výtahy, nízkopodlažní vozidla atd.

Elektrické vozíky pro invalidy dnes nabízí celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete. Pokud tedy máte zájem o elektrické vozíky pro invalidy za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na http://www.vozikyskutry.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky#akce_box kde Vám jej zprostředkují velice rychle a jednoduše. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.