VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrický invalidní vozík

Potřebujete si nutně pořídit elektrický invalidní vozík a chcete ho získat za výhodné ceny? Elektrický invalidní vozík můžete mít až za čtvrteční ceny oproti cenám, za které se prodávají zcela nové invalidní vozíky. Na těchto stránkách prodáváme invalidní vozíky repasované, u nichž jde cena znatelně dolů.

Elektrické invalidní vozíky jsou uzpůsobené lidem s těžkým tělesným postižením. Elektrický invalidní vozík ovládáte pomocí joystikového ovládání, které si nastavíte na pravou nebo levou ruku. Elektrický invalidní vozík je poháněný párem baterií, které jsou ukryté pod sedačkou. Aby baterie neztrácela svou kapacitu, je vhodné nabít ji i v době, kdy elektrický invalidní vozík nepoužíváte.

Více informací na téma elektrické invalidní vozíky získáte od odborně vyškoleného specialisty, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199. Všechny elektrické invalidní vozíky rozvážíme po celé české i slovenské republice zdarma a před zaplacením si Vámi vybraný invalidní vozík můžete samozřejmě vyzkoušet. Pro elektronickou komunikaci můžete využít emailové adresy obchod@medicalspace.cz.