VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrický skútr

hledáte elektrický skútr za skvělou cenu? Chcete elektrický skútr se zárukou? V tom případě by pro Vás mohly  být skvělým řešením repasované elektrické skútry! Repasované elektrické skútry jsou vlastně již používané elektrické skútry, které jsou opravené a vyčištěné, tak aby posloužili stejně dobře svému uživateli, jako elektrické skútry nové. Ovšem tím, že už tyto elektrické skútry mají přeci jen, něco za sebou, je cena za tyto elektrické skútry mnohdy i čtvrtinová, než za elektrické skútry nové!

Elektrický skútr repasovaný je u nás dostupný ve dvou variantách. Můžete si vybrat buď elektrický skútr tříkolový, nebo čtyřkolový elektrický skútr. Elektrický skútr tříkolový má obecně lepší stabilitu a dokáže si poradit lépe s náročnějším terénem v přírodě. Čtyřkolový elektrický skútr je perfektní do města a dopřává svým uživatelům bezpečí a komfort.

Jestliže si chcete blíže promluvit s naším specialistou, určitě ho neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Odborník Vám zodpoví všechny Vaše dotazy na téma elektrický skútr i Vám rád pomůže vybrat elektrický skútr dle Vašich požadavků.