Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 01.05.2024!
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrický skútr pro seniory

Elektrický skútr pro seniory je kompenzační pomůcka, která vyřeší imobilitu lidí, kterým už neslouží nohy, tak jako dříve. Elektrické skútry pro seniory jsou určené ven, jelikož jsou elektrické skútry poměrně robustní. Nicméně v exteriéru si elektrický skútr pro seniory hravě poradí téměř s každým terénem. Proto jsou elektrické skútry pro seniory hojně využívány seniory, kteří milují přírodu a chtějí se dostat ještě třeba na vlastní zahrádku.

Elektrický skútr, který by splnil Vaše očekávání, vám rád pomůže vybrat odborně vyškolený specialista, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199. Elektrický skútr pro seniory Vám navíc dovezeme až k Vám domů a to zcela zdarma! Elektrické skútry jsou samozřejmě opatřené minimálně roční zárukou, a to v případě, že zvolíte elektrický skútr pro seniory repasovaný. Jestliže budete chtít elektrický skútr pro seniory nový, získáte samozřejmě dva roky záruky.

Ke komunikaci se specialistou, který prodává elektrické skútry, můžete také využít emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.