• invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná poptávka invalidní vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektro kola

Elektro kola lze právem považovat za nejrychlejší a nejúspornější dopravní prostředek. Díky velkokapacitní baterii a elektromotoru pomáhají jezdci při šlapání. Tuto funkci můžete kdykoliv vypnout a jet jako na jakémkoliv běžném kole.

Elektro kola nabízí celá řada společností a záleží tedy pouze na Vás, kterou společnost si vyberete. Pokud máte zájem o elektro kolo za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry kde naleznete také elektrické invalidní skútry a kde Vám jej zprostředkují velice rychle a jednoduše. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.