• invalidní vozíky
  • elektrický skútr
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka invalidní vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektro vozíky pro seniory

Jestliže potřebujete elektro vozíky pro seniory pravděpodobně sháníte elektrický skútr, který je určen osobám, kterým dělá problém chůze na delší vzdálenosti. Takové elektro vozíky pro seniory jsou k dostání hned v několika provedeních a většina z nich se hodí jak k jízdě po městě, tak k jízdě po nezpevněných cestách mimo něj. Elektrické skútry neboli elektro vozíky pro seniory jsou dostupné v hojném počtu a proto si ten pravý elektrický skútr vybere každý uživatel.

Pro více informací volejte na telefonní číslo 737 814 199, nebo pište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.