• invalidní vozík
  • elektrický vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektro vozítka pro seniory

Elektro vozítka pro seniory můžeme směle označit za jednu z nejžádanějších kompenzačních pomůcek pro seniory, a to už jen z toho důvodu, že jim elektrické vozíky umožňují překonat i velké vzdálenosti. Elektro vozítka pro seniory jsou na trhu dostupné v mnoha provedeních a Vy si tak můžete vybrat model dle svých potřeb a preferencí. Elektro vozítka pro seniory už navíc nejsou nedustupnou záležitostí, repasovaná elekro vozítka pro seniory už seženete v dostupné cenové realaci.

Pokud elektrický skútr potřebujete opravdu rychle, napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz  nebo  zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 a objednejte si elektrický skútr či invalidní vozík ihned! 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.