• elektrické vozíky
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Excel

Lidé s tělesným postižením nebo invalidní lidé si dokáží představit svůj život bez elektrického či mechanického invalidního vozíku jen těžko. Proto máme v dnešní době na trhu spousty modelů invalidních vozíků, ze kterých může invalidní člověk vybírat. Jedním takovým je např. mechanický invalidní vozík Excel, který je snadno ovladatelný a můžete ho jednoduše složit, takže se pohodlně převáží např. v kufru auta.

Pokud máte zájem o jakýkoli invalidní vozíček či skútr, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 737 814 199. Mechanický invalidní vozík Excel nalezenete na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.