• elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • elektrické skútry

Nezávazná poptávka elektrický skútr

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Inca Sprint

Pokud sháníte elektrický invalidní skútr nebo třeba mechanický invalidní vozíček, v dnešní době si můžete na trhu vybrat opravdu z velkého množství modelů. Zkuste se podívat např. na elektrický invalidní skútr Inca Sprint, který by mohl být řešením Vašich problémů. Inca Sprint se vyznačuje velice silným motorem a tak je vhodný i do náročných terénu.

Elektrický invalidní skútr Inca Sprint naleznete na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry kde se můžete podívat i na ředu dalších invalidních vozíků jako je např. Puma Yes Series, nebo Luna Pride. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.