• invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrický skútr
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka invalidní vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invacare Storm

Hledáte mechanický invalidní vozík, elektrický invalidní vozík či elektrický invalidní skútr? Máte štěstí! V dnešní době si na trhu musíme napsat vybere opravdu každý invalidní člověkn Například elektický invalidní vozík Invacare Storm se perfektně hodí jak do interiéru tak do exteriéru a je velice snadno ovladatelný.

Mimo elektrického invalidního vozíku Invacare Storm, který naleznete na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky jsou k dispozici i mechanické invalidní vozíky např. Excel Vanos či elektrické invalidní skútry např. Sterling Elite. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.