• invalidní vozíky
  • elektrický vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr
  • elektrický vozík

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní elektro skútry

Invalidní elektro skútry disponují dvěmi silnými bateriemi, které se nabíjí podobně jako např. mobilní telefon nabíječkou a na jedno nabití, které trvá přibližně deset hodin, ujede cca 15 kilometrů. Vše se samozřejmě odvíjí od typu elektrického skútru, velikostí baterií, tělesnou váhou uživatele, ale i zvoleným terénem. Ohledně těchto bližších specifikací ochotně poradí odborník na telefonním čísle 737814199.

Na webovém portále www.vozikyskutry.cz najdete desítky elektrických invalidních skútrů, mechanických vozíků, ale i elektrických joystickových invalidních vozíků a to včetně reálných fotografií.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.