• elektrické vozíky
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná poptávka invalidní vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní elektro vozítka

Invalidní elektro vozítka jsou vhodná pro lidi s omezenou pohyblivostí. Invalidní elektro vozítka poslouží k outdoorovému pohybu všem, kterým už nohy neslouží tak jako dříve. Invalidní elektro vozítka jsou poháněné bateriemi, které je nejlepší nejlepší nabíjet, až když Vám ukazatel baterie na ovládacím sloupku ukazuje baterii téměř vybitou.

Invalidní elektro vozítka si můžete vybrat na webových stránkách a pro jejich objednání můžete kontaktovat odborníka na telefonním čísle 737 814 199, nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Specialista Vám pomůže vybrat elektrický skútr nebo invalidní vozík elektrický, dle Vašich představ.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.