• elektrické skútry
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní odlehčené vozíky

Invalidní odlehčené vozíky jsou určené osobám s tělesným postižením či invalidům pro usnadnění dopravy v interiéru či exteriéru. Na poskytování invalidních vozíků se dnes specializuje celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete.

Pokud máte zájem o invalidní odlehčené vozíky jako je mechanický invalidní vozík Excel Vanos a chcete je získat za výhodné ceny, tak se obraťte na http://www.vozikyskutry.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky#akce_box kde Vám jej zprostředkují velice rychle a jednoduše. Na tomto portále si o invalidní odlehčený vozík požádáte pomocí nezávazné online žádosti, telefonicky či osobně na pobočce. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.