• invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní tříkolka

Elektrický invalidní skútr je dopravní prostředek vhodný pro tělesně postižené osoby a seniory. Velikou výhodou elektrického skútru je to, že k jeho obsluze není potřeba řidičské oprávnění a zpravidla se na něm naučí jezdit témeř každý. Spoustu modelů, velikostí i široká škála barev je zárukou, že si vyberte invalidní skútr, který bude vyhovovat přesně požadavkům jaké si určíte. Např. požadavku, aby skútr zvládl jízdu v terénu, je dnes velmi jednoduché vyhovět.

Internetové stránky www.vozikyskutry.cz napoví při rozhodování a odborník na telefonním čísle 737814199 zodpoví všechny dotazy. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.