VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Invalidní vozík

Invalidní vozík je určen pro osoby s omezenou hybností či tělesným postižením k usnadnění dopravy v místnosti či exteriéru. Dnes invalidní vozíky nabízí celá řada společností, a pokud máte zájem o invalidní vozík za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na odborně vyškoleného specialistu, který prodává invalidní vozíky již řadu let, a dokáže Vám tak poradit, jaký invalidní vozík bude pro Vaše potřeby nejlepší volbou!

Invalidní vozík má vícero podob. Invalidní vozíky dělíme na elektrické invalidní vozíky a mechanické invalidní vozíky. Elektrické invalidní vozíky slouží lidem s těžkým tělesným postižením, kteří mají omezenou hybnost celého těla. Elektrické invalidní vozíky byly vyvinuty, aby zvládly pohyb v interiéru i venku bez pomoci jiné osoby. Mechanické invalidní vozíky musíte pohánět vlastní silou, nebo je zapotřebí doprovodu. 

Pokud chcete získat více informací na téma invalidní vozíky, zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Náš specialista, Vám pomůže vybrat invalidní vozík a zajistí jeho dopravu až k Vám domů. Mechanické invalidní vozíky rozesíláme přepravní společností a elektrické invalidní vozíky rozváží technik, který Vám umožní před zaplacením si elektrický invalidní vozík vyzkoušet.