• elektrické vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka invalidní vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík

Invalidní vozík je určen pro osoby s omezenou hybností či tělesným postižením k usnadnění dopravy v místnosti či exteriéru. Dnes invalidní vozíky nabízí celá řada společností, a pokud máte zájem o invalidní vozík za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na odborně vyškoleného specialistu, který prodává invalidní vozíky již řadu let, a dokáže Vám tak poradit, jaký invalidní vozík bude pro Vaše potřeby nejlepší volbou!

Invalidní vozík má vícero podob. Invalidní vozíky dělíme na elektrické invalidní vozíky a mechanické invalidní vozíky. Elektrické invalidní vozíky slouží lidem s těžkým tělesným postižením, kteří mají omezenou hybnost celého těla. Elektrické invalidní vozíky byly vyvinuty, aby zvládly pohyb v interiéru i venku bez pomoci jiné osoby. Mechanické invalidní vozíky musíte pohánět vlastní silou, nebo je zapotřebí doprovodu. 

Pokud chcete získat více informací na téma invalidní vozíky, zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Náš specialista, Vám pomůže vybrat invalidní vozík a zajistí jeho dopravu až k Vám domů. Mechanické invalidní vozíky rozesíláme přepravní společností a elektrické invalidní vozíky rozváží technik, který Vám umožní před zaplacením si elektrický invalidní vozík vyzkoušet.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.