• elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky

Invalidní vozíky jsou pomůcky určené osobám s tělesným postižením či  invalidy k usnadnění dopravy v interiéru i exteriéru. Tyto invalidní vozíky nabízí celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete. Invalidní vozíky mohou být: určené jen k tlačení jinou osobou, s možností pohybu ruční silou uživatele či s vlastním pohonem.

Invalidní vozíky, které se uvádí do pohybu fyzickou silou, se nazývají mechanické invalidní vozíky. Mechanické invalidní vozíky se rozlišují šíří sedu, kterou Vám pomůže vybrat náš specialista. Elektrické invalidní vozíky jsou poháněné bateriemi, tudíž k jejich řízení nepotřebujete žádnou fyzickou sílu a proto jsou elektrické invalidní vozíky vhodné i ven na delší vyjížďky.

Pokud máte zájem o kvalitní invalidní vozík za skvělou cenu, zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199, nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Invalidní vozíky jsou na těchto kontaktních údajích dostupné jak elektrické, tak mechanické. Dle toho, jaký invalidní vozík potřebujete, dohodnete se s odborníkem, zda Vám bude invalidní vozík zaslán přepravní společností, nebo Vám invalidní vozík zaveze přímo náš technik. Mechanické invalidní vozíky rozesíláme na dobírku a elektrické invalidní vozíky si můžete před zaplacením vyzkoušet a náš pracovník Vás obeznámí, jak invalidní vozík ovládat a jak o něj pečovat.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.