Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Invalidní vozíky

Invalidní vozíky jsou pomůcky určené osobám s tělesným postižením či  invalidy k usnadnění dopravy v interiéru i exteriéru. Tyto invalidní vozíky nabízí celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete. Invalidní vozíky mohou být: určené jen k tlačení jinou osobou, s možností pohybu ruční silou uživatele či s vlastním pohonem.

Invalidní vozíky, které se uvádí do pohybu fyzickou silou, se nazývají mechanické invalidní vozíky. Mechanické invalidní vozíky se rozlišují šíří sedu, kterou Vám pomůže vybrat náš specialista. Elektrické invalidní vozíky jsou poháněné bateriemi, tudíž k jejich řízení nepotřebujete žádnou fyzickou sílu a proto jsou elektrické invalidní vozíky vhodné i ven na delší vyjížďky.

Pokud máte zájem o kvalitní invalidní vozík za skvělou cenu, zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199, nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Invalidní vozíky jsou na těchto kontaktních údajích dostupné jak elektrické, tak mechanické. Dle toho, jaký invalidní vozík potřebujete, dohodnete se s odborníkem, zda Vám bude invalidní vozík zaslán přepravní společností, nebo Vám invalidní vozík zaveze přímo náš technik. Mechanické invalidní vozíky rozesíláme na dobírku a elektrické invalidní vozíky si můžete před zaplacením vyzkoušet a náš pracovník Vás obeznámí, jak invalidní vozík ovládat a jak o něj pečovat.