• elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry
  • elektrické vozíky
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky odlehčené

Invalidní vozíky odlehčené jsou velice oblíbené a hojně využívané osobami s tělesným postižením či seniory k usnadnění dopravy v interiéru i exteriéru. Prodejem těchto vozíků se zabývá celá řada společností a záleží pouze na Vás, kterou společnost si vyberete.

Rozhodli jste se, že potřebujete invalidní vozík odlehčený a chcete  ho získat za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky kde naleznete např. elektrický invalidní vozík Permobil a kde Vám jej zprostředkují rychle, jednoduše a setkáte se zde s příjemným a ochotným jednáním. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.