• elektrické skútry
  • elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • elektrický skútr
  • elektrický skútr

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidnivozicek.cz

Bohatou nabídku produktů jako jsou elektrické skútry, elektrické invalidní vozíky, mechanické invalidní vozíky si můžete prohlédnout na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky nabídka je opravdu pestrá a vybere si i ten nejnáročnější uživatel. Skútry si zde můžete vybrat, jak tříkolové, tak i čtyřkolové.

Další stránka, která nabízí tyto produkty jako je elektrický invalidní vozík Otto Bock je Invalidnivozicek.cz. Po vyplnění poptávkového formuláře na těchto stránkách Vás kontaktuje proškolený technik, který Vám pomůže vybrat vozíček či skútr přímo na míru. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.