• elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka invalidní vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidnivozicky.cz

Webové stránky Invalidnivozicky.cz jsou stránky, které nabízí elektrický invalidní skútr Logic, který se vyznačuje svojí perfekntí stabilitou, takže se dá využít jak ve městě tak na nezpevněných cestách v přírodě.

Další invalidní skútry a invalidní vozíky jsou pak k vidění na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry včetně již zmiňovaného invalidního skútru Logic. Zde nabízí také nové i repasované zboží. Zárkuka je u nového zboží dva roky, u repasovaného pak rok jeden. Z širkého množství modelů a typů si vybere jistě každý. Pro více informací o invalidních vozících nás kontaktujte na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.