• invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrický skútr

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Malibu

Pro invalidní lidi je jejich invalidní vozíček nedílnou součástí jejich života. Proto máme v dnešní době na trhu velké množství nejrůznějších modelů, aby si každý uživatel přišel tvz. na své. Elektrický invalidní skútr Malibu je jedním z nich a je skvěle odpružen, takže s ním můžete vyrazit nejen do města ale i na nezpevněné cesty do přírody.

Pokud máte zájem o elektrický invalidní skútr Malibu či jakýkoli jiný model invalidního vozíku přejděte na odkaz http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry  kde si o něm můžete přečíst více informací. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.