• invalidní vozík
  • elektrický vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrický skútr

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Medical space s.r.o.

Medical space s.r.o. je společnost, která byla založena v roce 2013 a specializuje se na poskytování zdravotních potřeb jako jsou invalidní vozíky a skútry. Zakladatelé této společnosti se v tomto oboru pohybují již několik let. Všechny zdravotní potřeby dodává za výhodné ceny a setkáte se zde s příjemným a ochotným personálem.

Máte zájem o invalidní vozíky od Medical space s.r.o.? V tom případě se obraťte na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky kde Vám vše zprostředkují velice rychle a jednoduše. O invalidní vozíky a skútry si na tomto portále můžete zažádat pomocí nezávazné online žádosti, telefonicky (737 814 199) či osobně na pobočce. 

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.