• elektrické skútry
  • elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • invalidní vozík
  • elektrické skútry

Nezávazná poptávka elektrický skútr

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Meteor Comet

Elektrické invalidní vozíky jsou u lidí s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí velice oblíbené, jelikož jim usnadní jejich pohyb. Jedním takovým elektrickým invalidním skútrem je Meteor Comet, který se výborně hodí na jízdu po městě tak na vyjížďky do přírody po nezpevněných cestách. Mimo elektrické invalidní skútry jsou k dospizici i např. mechanické invalidní vozíky jako ke třeba Excel Vanos.

Pokud máte zájem o koupi elektrického invalidního skútru Meteor Comet navštivte odkaz http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry kde se o něm a spoustě dalších invalidních vozících dozvíte spoustu informací. Kontaktovat nás můžete n atel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.