• elektrický vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Meyra GT Sprint

Invalidní elektrické vozíky a skútry ale i invalidní mechanické vozíky, jsou nedílnou součástí života lidí s omezenou pohyblivostí nebo s tělesným postižením. Např. Elektrický invalidní vozík Meyra GT Sprint Vám může usnadnit každodenní povinosti. Meyra GT Sprint je spolehlivý snadno ovladatelný invalidní vozík se zabudovaným joystikovým ovládáním.

Jestliže máte zájem o koupi elektrického invalidního vozíku či skútru, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 737 814 199. Elektrický invallidní vozík Meyra GT Sprint naleznete na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky společně s dalšími.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.