• elektrické skútry
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka invalidní vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Meyra Praha

Meyra Praha se specializuje na poskytování zdravotních potřeb jako jsou invalidní vozíky a skútry. Založena byla již v roce 1936 a v ČR působí několik let. Za dobu své existence se vypracovala nejen k evropské, ale i světové špičce ve svém oboru.

Máte zájem o invalidní vozíky a skútry za výhodné ceny od společnosti Meyra? Neváhejte a obraťte se na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky kde Vám je zprostředkují velice rychle a jednoduše. O invalidní vozíky si zde zažádáte pomocí nezávazné online žádosti, telefonicky či osobně na pobočce. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.