• elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka invalidní vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Minos Alu

Minos Alu je název mechanického invalidního vozíku, který stejně jako např. elektrické invalidní vozíky nebo elektrické invalidní skútry pomáhá invalidním lidem s jejich pohybem. Minos Alu je velice snadno ovladatelný a hodí se jak do interiéru tak do exteriéru. Kromě mechanického invalidního vozíku Minos Alu, se můžete podívat např. na mechannický invaidní vozík Excel Vanos.

Máte zájem o koupi invalidního vozíku či skútru? Kontaktujte nás na telefonním čísle 737 814 199, nebo přejděte na odkaz http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky kde naleznete nejen již zmiňovaný Minos Alu.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.