• invalidní vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrický vozík
  • elektrický skútr

Nezávazná poptávka invalidní vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Motorový invalidní vozík

Elektrický invalidní vozík, který disponuje silným motorem je zajímavým a hlavně komfortním řešením pro invalidní osoby, které se nezvládají pohybovat pomocí mechnického invalidního vozíku. Elektrické invalidní joystickové vozíky se ovládají pouze jednou rukou a uživatel si může vybrat zdali pravou nebo levou, případně může joystick ovládat i doprovodná osoba, což je obrovskou výhodou. 

Elektrický joystickový invalidní vozík, mechanický invalidní vozík i elektrický invalidní skútr si jednoduše vyberete na webovém portále www.vozikyinvalidni.cz, kde jsou u všech vozíků popsány technické specifikace. Pokud upřednostňujete osobnější jednání, pomocí telefonu se spojte s odborníkem, se kterým společně vyberete invalidní vozík dle potřeb. Telefonní kontakt je 737814199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.