VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se Vám jakmile to bude možné.
Správa os. údajů dle GDPR
Tříkolové elektrické skútry
Čtyřkolové elektrické skútry
Elektrické invalidní vozíky
Mechanické vozíky
Polohovací postele
Příslušenství k vozíkům
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Polohovací postel

Polohovací postel je vyvinutá pro dlouhodobě ležící osoby. Všechny polohovací postele předcházejí u pacientů proleženinám a otlakům. Tím jak se změní u polohovací postele sklon, tím se změní i váha částí těla uživatele a odlehčí se tak krevnímu oběhu. Polohovací postele mají polohovací rošt, který je rozdělen minimálně na tři části, které se dají nezávisle na sobě ovládat. 

Polohovací postel není zrovna levná záležitost, proto se naše společnost zaměřila na repasované polohovací postele, které jsme schopni nabídnout za skvělé ceny! Samozřejmě se všechny polohovací postele důkladně vyčistí a vydezinfikují, tak aby před opětovným použitím byly jako nové!

Jestliže chcete polohovací postel ve vysoké kvalitě za skvělou cenu, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu, který prodává elektrické postele již řadu let, a má tak dlouholeté zkušenosti. Kontaktní telefonní číslo je 737 814 199 a emailová adresa zní obchod@medicalspace.cz. Polohovací postel, kterou si vyberete, Vám zaveze technik, který Vám polohovací postel smontuje přímo na místě!