• elektrický skútr
  • elektrické skútry
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Postel s polohovacím roštem

Mechanický invalidní vozík, elektrický joystickový invalidní vozík, elektrický invalidní skútr a polohovací postel, to jsou kompenzační pomůcky, které můžete jednoduše pořídit na webovém portále www.vozikyinvalidni.cz, na tomto webu naleznete především repasované a zánovní produkty, které jsou zajímavé svojí přijatelnou cenou a zároveň tím, že neztrácejí na kvalitě a funkčnosti. 

Všechny elektricky polohovatelné postele jsou vybaveny bytelnými dřevěnými prvky a ručním ovladačem, který zajistí rychlou změnu polohy  a to bez námahy. Díky elektrickému polohování ušetříte svá záda a zároveň si rošt může ovládat přímo z lůžka invalidní osoba, která postel využívá.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.