• elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Příslušenství pro invalidy

Pod pojmem příslušenství pro invalidy nebo-li zdravotní potřeby si můžete předtavit: invalidní vozíky, chodítka, polohovací postele, schodolezy atd. Příslušenství pro invalidy v současné době nabízí celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete.

Máte zájem o příslušenství pro invalidy jako jsou invalidní vozíky a skútry za výhodné ceny? V tom případě neváhejte a obraťte se na http://www.vozikyskutry.cz/produkty/trikolove-skutry#akce_box kde Vám jej zprostředkují velice rychle a jednoduše. O příslušenství pro invalidy si na tomto portále zažádáte pomocí nezávazné online žádosti, telefonicky (737 814 199) či osobně na pobočce. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.