• elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Reference

Petra Plachá

Po těžké autonehodě jsem zůstala od pasu dolu ochrnutá. Pochopitelně jsem potřebovala invalidní vozík, který by mi ulehčil život. Z důvodu financí byla pro mě koupě nového invalidního vozíků zcela nepřijatelná. Proto když jsem narazila na vozikinvalidni.cz, věděla jsem, že to je cesta kterou se musím vydat. Po dlouhém srovnávání mi vyšlo, že cenově lepší skútr neseženu a po příjemném a ochotném jednání, jsem měla invalidní skútr doma do dvou dnů!


Ondřej Král

Za mojí osobu chci společnost MedicalSpace doporučit všem, kteří mají stejný nebo podobný osud jako já a musejí využívat invalidního vozíčku. Pro mě naprosto vyhovující postup, kdy jsem nemusel „vytáhnout paty z domu“, po telefonu jsem s panem Novákem probral svou situaci a on mi našel levný elektrický invalidní skútr, který mi doručili hned druhý den.


Lubomír Suchan

V domově pro seniory, kde už nějakou dobu bydlím, tato společnost konala prezentaci invalidních vozíčků. Dva pánové co přijeli, byli s námi opravdu trpěliví a ochotní nám pečlivě vysvětlit, jak se jednotlivé skútry ovládají. A protože byly za velmi pěknou cenu, rozhodl jsem si invalidní skútr pořídit, abych si mohl zajet do města kdykoli budu chtít a nebyl odkázán na neustále předražené taxíky. Spolu se mnou si invalidní skútr koupilo ještě několik „sousedů“ z domova a nemůžeme si je vynachválit! Moc tímto děkujeme.


Jan Míka

Když jsem se octl upoutaný na invalidní vozík, měl jsem od pojišťovny k dispozici pouze mechanický, který mi byl dobrý možná tak na popojíždění doma, ale vycházky byly pro mne příliš vyčerpávající. Na doporučení kamaráda jsem navštívil internetové stránky vozikinvalidni.cz, kde jsem vyplnil nezávaznou online žádost o invalidní skútr. Asi do hodinky se mi ozvali, probrali se mnou mojí situaci a pomohli mi vybrat cenově dostupný skútr, se kterým mohu jak do města, tak do přírody. Moc děkuji!


Otakar Pouzar

Od této společnosti jsme koupili polohovací postel pro našeho dědu, který už je bohužel pouze ležící. Neshledal jsem jediný problém, který by nastal v celém procesu, tedy od výběru polohovací postele až po doručení. Vše proběhlo hladce, pán, se kterým jsem jednal, byl ochotný a dodání bylo velmi rychlé. Spokojenost.


Iva Novotná

Ačkoli psaní referencí nijak nevyhledávám, a když už nějakou napíšu, ta kvůli negativní zkušenosti, ale tady jsem byla s jednáním tak spokojena, že Vám chci aspoň touto cestou vyjádřit vděk! Ochota a vstřícnost, rychlé jednání a dobré ceny. Moc děkuji a doporučuji, kudy chodím respektive, kudy jezdím!


Karolína Bartůňková

Když jsem hledala od jaké společnosti si pořídit elektrický invalidní skútr, našla jsem Vaše internetové stránky, kde jsem vyplnila online formulář a odeslala dle pokynů, které uvádíte. Počkala jsem, až se mi ozve Váš pracovník a prodiskutovala jsem s ním, co bych si představovala a za kolik. Když jsme společně vybrali invalidní skútr, který by vyřešil mé problémy, dohodli jsme se na čase a datu, kdy jste mi skútr dopravili domů. Na místě mi velmi ochotně a trpělivě ukázal, jak skútr ovládat a zato moc děkuji.


Lucie Chleborádová

Musím moc poděkovat zaměstnancům Vaší společnosti, kteří s mým tatínkem měli velkou trpělivost, když si od Vás kupoval elektrický invalidní skútr. Byli moc trpěliví a zodpověděli mu všechny jeho dotazy, i když se na některé ptal vícekrát. Dále jsem Vám moc vděčná zato, že jste mu skútr dopravili až domů, přičemž jste si za dopravu nic neúčtovali. Ušetřili jste nám spoustu času a starostí. Děkuji.


Barbora Sýkorová

Když jsme pořizovali mé babičce invalidní skútr, aby mohla do města i bez naší asistence, jednali jsme s více společnostmi, které se zabývají prodejem invalidních skútrů. Vaše společnost byla však nejvstřícnější a jednání bylo opravdu rychlé. V rozhodování, zda skútr pořídit od Vás, hrála velkou roli také cena, která byla vzhledem k výborné kvalitě invalidního skútru parádní.


Vojtěch Chvála

Koupě invalidního vozíku od této společnosti proběhla bez sebemenších problémů. Celá situace byla vyřešena asi během tří dnů, kdy jsem si vybral invalidní mechanický vozíček, který mi poslali dodávkovou službou PPL. Kladně hodnotím velký výběr z invalidních vozíků, cenu a vysokou kvalitu dodaného zboží. Mohu jen doporučit.

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.