• invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • elektrické vozíky
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované elektrické invalidní vozíky

Pokud si chcete pořídit elektrický invalidní joystickový vozík a finance jsou omezené, je perfektní volbou repasovaný invalidní vozík, který je před prodejem otestován, vyčištěn a případné závady jsou odstraněny odborníkem. Cena u repasovaného produktu je mnohdy až několikanásobně nižší a může si tak elektrický invalidní vozík dovolit téměř každá tělesně handicapovaná osoba.

Další možností elektricky poháněného vozíku je invalidní skútr, který je zároveň i moderním doplňkem.

Elektrický invalidní vozík i skútr naleznete v různých provedeních na webovém portálu www.vozikyinvalidni.cz. Pro informace, či pro objednání můžete volat na telefonní číslo 737814199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.