• elektrické vozíky
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky mechanické

Webový portál www.vozikyinvalidni.cz se zabývá zejména repasovanými produkty a to v podobě mechanických, elektrických invalidních vozíků a elektrických invalidních skútrů. Při zájmu o pořízení invalidního vozíku se neváhejte na tyto stránky podívat a nebo zatelefonovat na telefonní číslo 737814199, kde odborník se vším ochotně a rychle poradí. 

Slovo repasovaný značí, že invalidní vozík byl již využíván, ale samozřejmě před dalším prodejem řádně vyzkoušen, zkontrolován a opraven zkušeným mechanikem. Cena u takového produktu je mnohdy několikanásobně nižší a proto invalidní osoba nemusí platit vysoké částky za invalidní vozík nový.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.