• invalidní vozík
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrický vozík

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky

Cena pořízení nového invalidního vozíku může přehoupnout i hranici sto tisíc. Taková suma je pro mnoho tělesně postižených osob nedosažitelná a proto je zde webový portál www.vozikyskutry.cz kde naleznete nepřeberné množství repasovaných a zánovních elektrických joystickových invalidních vozíků, ale i vozíků mechanických a spoustu elektrických invalidních skútrů

Nespornou výhodou repasovaných invalidních vozíků je přijatelná cena a zároveň zachovaná kvalita a funkčnost u všech nabízených invalidních vozíků. Pokud oceňujete vyvážený poměr kvality a ceny, určitě se obraťte na odborníka s dlouholetou zkušeností v oblasti nákupu a prodeje invalidních vozíků na telefonním čísle 737814199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.