• elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrický skútr

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky

Díky repasovaným produktům si invalidní vozík může dovolit témeř každá tělesně postižená osoba, která by jinak na nový invalidní vozík neměla dostatečné finance. Invalidní vozíky jsou elektrické i mechanické a každý si může vybrat podle potřeb a parametrů mu vyhovujícím. Elektrické invalidní vozíky se ovladají pomocí joysticku a to je velmi snadný způsob ovládání.

Na internetových stránkách www.vozikyskutry.cz naleznete spoustu elektrických i mechanických invalidních vozíků a jak název webovek napovídá i elektrické invalidní skútry. Specialista se vším rád poradí a to na telefonním čísle 737814199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.