• elektrický vozík
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrický skútr
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované polohovací postele pro seniory

Zdravotní postel s elektricky polohovatelným roštem je jednou z možností jak si na důchodový věk zpříjemnit život a spánek. Polohovací lůžko disponuje čtyřmi možnostmi polohovaní zad a konstrukce je z kvalitních dřevěných prvků. Jednoduché ovládání zajistí ruční ovladač, díky kterému je změna poloh velice rychlá a měnit polohy může i ležící osoba aniž by se z postele zvedla.

Nahlédněte na webový portál www.vozikyskutry.cz kde naleznete repasované i nové elektrické postele s polohováním. Dále je zde nabídka invalidních vozíku a elektrických skútrů. Telefonní spojení je 737814199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.