• elektrický vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr
  • elektrický skútr
  • elektrický skútr

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Schoprider

Schoprider je jeden z invalidních elektrických skútry, který se řadí mezi invalidní skútry čtyřkolové. Schoprider Je vybavený silným motorem, takže s ním můžete vyjet i do náročnějšího terénu. Kromě elektrického invaidního čtyřkolového skútru Schoprider se můžete podívat i třeba na mechanické invalidní vozíky jako je Excel Vanos či elektrićké invalidní vozíky např. Otto Bock nebo Invacare Storm.

Elektrický invalidní skútr Schoprider naleznete na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/ctyrkolove-skutry kde se můžete dočíst o všech invalidních vozících více informací. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.