• elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Skládací invalidní vozík

Nejen díky skladnosti je mechanický invalidní vozík velmi využívanou kompenzační pomůckou. Mechanické vozíky, které naleznete na internetových stránkách www.invoziky.cz mají odnímatelné podnože a většina z nich i rychloupínací kola. Možností jsou i bezdušová kola, která sice zabrání píchnutí duše, ale hmotnost vozíku se mírně zvýší. Elektrické joystickové invalidní vozíky sice nedisponují takovou skladností, ale zajísti komfortnější jízdu tělesně postiženému uživateli. 

Na výše uvedeném webu naleznete nejen mechanické a elektrické invalidní vozíky, ale i elektrické invalidní skútry a polohovací postele. Více informací rádi poskytneme na telefonním čísle 737814199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.