• invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík
  • elektrický skútr

Nezávazná poptávka elektrické skútry

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Skútry pro invalidy

Tříkolová i čtyřkolová varianta elektrického invalidního skútru je velmi komfortním a zároveň moderním dopravním prostředkem pro tělesně postižené osoby či seniory. Elektrické skútry disponují velice jednoduchým ovládáním a elektromagnetickou brzdou, která zajistí bezpečí, jelikož se skútr ihned po puštení páčky na přidávání rychlosti zastaví. 

Existuje mnoho velikostí, tvarů a barevných provedení a proto je zde kromě webového portálu www.invoziky.cz i specialista na telefonním čísle 737814199, který pomůže vybrat ten správný elektrický skútr, případně i invalidní vozík, jak mechanický, tak elektrický.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.