• invalidní vozík
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky

Nezávazná poptávka elektrické vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Skútry pro seniory

Skútry pro seniory pomáhají k usnadnění dopravy pro osoby s omezenou pohyblivostí. Skútry lze rozdělit na: tříkolové a čtyřkolové. Tříkolové skútry jsou stabilní a lze je použít i na nezpevněných terénech. Čtyřkolové skútry vynikají především svou mohutností a stabilitou a díky tomu se klienti cítí bezpečněji.

Máte zájem o skútr a chcete je získat za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry kde Vám jej zprostředkují velice rychle a jednoduše. O skútr pro seniory si můžete požádat pomocí nezávazné online žádosti, telefonicky či osobně na pobočce. Kontaktní telefonní číslo je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.