• elektrický vozík
  • elektrický skútr
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka elektrický vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Sterling Elite

Hledáte elektrický invaidní skútr či mechanický invalidní vozík, který by Vám usnadnil život? Tak tím pravým pro Vás by mohl být elektrický invalidní skútr Sterling Elite, který je drobný a velice snadno se s ním manipuluje. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru a je skladný takže ho snadno převezete např. v kufru auta.

Elektrický invalidní skútr Sterling Elite naleznete na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry  kde naleznete např. i mechannické invallidní vozíky jako je Excel Vanos, nebo elektrické invalidní vozíky např. Puma Beatle Yes. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.