• elektrické skútry
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná poptávka invalidní vozík

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Winner

Elektrický invalidní skútr Winner je jeden z mnoha invalidních vozíků, které jsou nezbytné k životu lidí s tělesným postižením nebo s omezenou phyblivostí. Invalidní skútr Winner řadíme mezi invalidní skútry tříkolové a vyznačuje se velmi silným motorem a širokými koly, takže je vhodný i do náročnějšího terénu po nezpevněných cestách.

Elektrický invalidní skútr Winner naleznete na odkaze http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry kde jsou k dispozici další elektrické invalidní skútry i mechanické invalidní vozíky. Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.